Uzman Psikolog Cansu SÜREN

Psikolog Cansu Süren

Uzman Psikolog Cansu Arslantaş Süren evli ve iki çocuk annesidir. Haliç Üniversitesi Psikoloji Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Arel Üniversitesinde Yüksek Lisansını bitirmiştir. Özel eğitim kurumlarında özel çocuklarla 4 yıl çalışmıştır. Bu dönemde Türkiye Down Sendromlular Derneği yönetim kurulunda aktif rol almıştır. Özgecan Kadın Koordinsyon Merkezinde haftada 1 gün gönüllü psikologluk yapmıştır. Alanında aldığı eğitimlerle kendini geliştiren Cansu Arslantaş Süren 2016 yılında Samsun’da ilk Oyun Atölyesini kurmuştur. 2017 yılında Samsun’un sahildeki ilk ve tek Butik Okulunu kurmuştur. 2022 yılından itibaren Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGIAD) yönetim kurulu üyesidir. 2023 yılında yaşanan Hatay depreminden sonra psikolojik olarak problem yaşayan depremzedeler için SAMGİAD tarafından yürütülen projede gönüllü terapist olarak görev almıştır.

Bilişsel Davranışcı Terapi

Aile ve Çift Terapisi

Oyun Terapisi

Çocuk Değerlendirme Paketi

Denver II Gelişimsel Tarama Testi,

Sınav Kaygısı

Stanford Binet Zeka Testi

WISC-4 Zeka Testi,

Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi

EMDR Terapi

Attentioner Dikkat Programı

MMPI Kişilik Testi

CNS Vital Signs Bilişsel Performans ve Dikkat Testleri

MOXO Dikkat Testi eğitimleri almıştır.
Akademik yaşantısı ve mesleki kariyerinin devamında birçok eğitim ve kongrelere katılmıştır.

Türk Psikologlar Derneği,EMDR Derneği,Samsun Genç İş insanları Derneği(SAMGİAD),Samsun Anaokulları Eğitimcileri Derneği üyesidir.

Uzman Psikolog Cansu Arslantaş Süren, 2013 yılından itibaren kendi danışmanlık merkezinde yetişkinlere, çocuklara, ailelere ve çiftlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Randevu Al